Jdi na obsah Jdi na menu

9. Тур: Результаты тура

29. 5. 2012

Do čela jde po 9. kole a výhře nad M16 mužstvo KTB a už v příštím kole může slavit postup. Má totiž jednobodový náskok na Zimbru Olymp, které po inzultaci rozhodčího a kontumaci utkání s Literpoolem utrpělo první porážku. Druhé místo bude navíc muset hájit před dotírající Hashlerkou, jež v poslední minutě urvala výhru nad New Jersey Devils. Šnek je po jednogólové výhře nad GoGo čtvrtý, na postup už to ale zřejmě stačit nebude. Poslední Petrovice promarnily v utkání proti Kbelským vosám obrovskou šanci opustit svoji nelichotivou pozici, v 60. minutě totiž přišly o vedení a připsaly si jen bod za remízu 3:3.

Deportivo Praga - Xichties FC 3:2

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. KTB B 9 7 2 0 40:19 16
2. Zimbru Olymp 9 7 1 1 42:21 15
3. Hashlerka THC 1993 A 9 6 2 1 37:23 14
4. Šnek FC A 9 5 0 4 25:31 10
5. M16 AC FC 9 4 1 4 24:22 9
6. GoGo 1.NC 9 3 1 5 17:18 7
7. Kbelské vosy B 9 3 1 5 24:30 7
8. Xichties FC 9 3 0 6 27:33 6