Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. ТУР - РEЗУЛЬТАТЫ

31. 3. 2018

 

Top 20 - střelci
1. 5 gólů - Jamal Allahverdi-Zada (Zimbru Olymp)
2. 4 góly - Dominik Hodboď (Řežem to United)
3. 3 góly - Veaceslav Peliak (Zimbru Olymp)
4. 3 góly - Michal Novák (Řežem to United)
5. 3 góly - Petr Poláček (Normální Chlapi)
6. 3 góly - Bychkov Nikita (Zimbru Olymp)
7. 3 góly - Jiří Hrubý (Řežem to United)
8. 2 góly - Václav Zvěřina (Normální Chlapi)
9. 2 góly - Miroslav Václavík (Balbín FC)
10. 2 góly - Alexandru Gutuleac (Steaua FC)
11. 2 góly - Jaroslav Vojtek (Balbín FC)
12. 1 gól - Jan Kouba (Řežem to United)
13. 1 gól - Václav Plecitý (Botič FC)
14. 1 gól - Michal Klíč (Hosthunters)
15. 1 gól - Ion Gutuleac (Steaua FC)
16. 1 gól - Radek Zaoral (Hosthunters)
17. 1 gól - Petr Karlický (KTB B)
18. 1 gól - Ondřej Novotný (Balbín FC)
19. 1 gól - Michal Novák (Botič FC)
20. 1 gól - Ondřej Kulíček (Balbín FC)
Top 5 - brankáři
1. 60 min. - Jan Varga (Normální Chlapi)
2. 45 min. - Michal Vondrka (Řežem to United)
3. 39 min. - Adam Gillern (Prague Gunners)
4. 37 min. - Eugeniu Marandici (Zimbru Olymp)
5. 34 min. - Aureliu Secara (Steaua FC)
 
Top 5 - útok
1. 11 gólů - Zimbru Olymp
2. 11 gólů - Řežem to United
3. 6 gólů - Balbín FC
4. 6 gólů - Normální Chlapi
5. 5 gólů - Steaua FC
 
Top 5 - obrana
1. žádný gól - Normální Chlapi
2. 1 gól - Zimbru Olymp
3. 2 góly - Balbín FC
4. 2 góly - Řežem to United
5. 2 góly - Steaua FC
 

 

1

Hosthunters – Steaua FC

Pohledné utkání s menší zápletkou v druhém poločase, Steaua ale pak zabrala a zaslouženě vyhrála. 

Ne 25.3. 13:45 P3
2:5

Prague Gunners – Balbín FC

Balbín byl v druhém poločase jasně lepší a zaslouženě vyhrál. 

Ne 25.3. 16:15 P2
2:6

KTB B – Zimbru Olymp A

Jednoznačné utkání, zasloužená výhra Zimbru. 

Ne 25.3. 17:45 METE1
1:11

Normální Chlapi – Kapr tým 86 B

Vyrovnanější zápas, než napovídá výsledek. Domácí ale vyhráli zaslouženě.

Ne 25.3. 18:45 MIKU1
6:0

Botič FC – Řežem to United

Výrazná převaha a zasloužená výhra hostů. 

Ne 25.3. 20:00 MIKU1
2:11

Alej FK A – Lord Mayor Idiot

Odloženo na 20 května.

Ne 20.5. 20:00 P3  -

 

 

1. Zimbru Olymp A 1 1 0 0 11:1 2
2. Řežem to United 1 1 0 0 11:2 2
3. Normální Chlapi 1 1 0 0 6:0 2
4. Balbín FC 1 1 0 0 6:2 2
5. Steaua FC 1 1 0 0 5:2 2
6. Lord Mayor Idiot 0 0 0 0 0:0 0
7. Alej FK A 0 0 0 0 0:0 0
8. Hosthunters 1 0 0 1 2:5 0
9. Prague Gunners 1 0 0 1 2:6 0
10. Kapr tým 86 B 1 0 0 1 0:6 0
11. Botič FC 1 0 0 1 2:11 0
12. KTB B 1 0 0 1 1:11 0

 

2
Balbín FC – KTB B Ne 8.4. 11:15 P1
Steaua FC – Botič FC Ne 8.4. 12:30 P1
Alej FK A – Prague Gunners Ne 8.4. 15:00 HANSP
Zimbru Olymp A – Hosthunters Ne 8.4. 17:45 METE1
Řežem to United – Normální Chlapi Ne 8.4. 20:00 MIKU1
Lord Mayor Idiot – Kapr tým 86 B Ne 8.4. 20:00 P1

 

 

logo-js-agency---kopie.png  svit-staving.jpg  inelet-logo---kopie.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář