Jdi na obsah Jdi na menu

2. Тур: Результаты

20. 9. 2011

Po kompletně odehraném 2. kole zůstávají už pouze dva týmy bez ztráty bodu. Plameňáci si v pohodě zajistili výhru 4:1 nad Fifty-two faders a díky lepšímu skóre jsou zatím první. Druhý Homogen se oproti tomu trápil s Nulovou šancí, kterou udolal až ve druhé půli. Spokojený zatím může být i Zimbru Olymp, který přes úvodní inkasovaný gól smetl Bratry v lihu 8:1 a drží se na třetí příčce. Jasné vítězství si připsal také Balbín, který porazil 5:1 Lehovec, jenž zůstává vinou bodového odečtu poslední. Duel Tichého vánku a Klubu odložených mužů byl vyrovnaný jenom do poločasu. Poté se Tichý vánek proměnil v pětogólový hurikán, který svého soupeře rozmetal. K prvním podzimním bodům doletěla M16 poté, co zdolala 3:0 Kalich club Žižkov.

Цитируем комментарий к матчу с сайта команды Bratři v lihu FC: "Náš velmi špatný výkon plus neuvěřitelný soupeř z Moldavska se rovná drtivá porážka a cesta na úplný chvost tabulky.." - примечательно, что нас достойно оценили как "невероятного соперникa из Молдавии".

1.FC Lehovec - Balbín FC 1:5

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Plameňáci 1.FC 2 2 0 0 8:2 4
2. Homogen 1.FC A 2 2 0 0 6:1 4
3. Zimbru Olymp 2 1 1 0 10:3 3
4. Balbín FC 2 1 1 0 7:3 3
5. Tichý vánek 2 1 0 1 9:7 2
6. Kalich club Žižkov 2 1 0 1 6:4 2
7. M16 AC FC 2 1 0 1 4:4 2
8. 1.FC Lehovec 2 1 0 1 6:7 2