Jdi na obsah Jdi na menu

6. Результаты тура

18. 10. 2013

Youngsters ukradli svým soupeřům širáky dřív, než se stačili rozkoukat ve hře. Podařilo se jim už jen snížit. Youngsters si tak upevnili vedoucí pozici ve skupině a nabrali hlavně skóre, protože je začíná dohánět druhé Zimbru, které S.T.R.U.P.u vstřelilo pět branek a vyšouplo ho tak na bronz. Klikaři mají štěstí, zápis z jejich vítězného utkání s Paraguayí se našel, a tak si společně s bodem za remízu s Pukem připsali po tomto kole tři body. Rival se v šestém kole probudil a začíná se zvedat ze spodu tabulky. Dropě nasázel sedm gólů, zatímco jeho brankář si uchoval čisté konto. Vzpamatoval se i s.Oliver, který si připsal první výhru, když vypil Absinth. A všechno, jen ne nudné bylo utkání Paraguaye s Vozovnou. Góly padaly jak zralá jablka a skóre se nakonec zastavilo na remíze 8:8.

6. kolo
Zimbru Olymp - S.T.R.U.P.

5:4
(5:2)
V první půli si domácí vybudovali kvalitní náskok, který hosté ve druhé půli už jen dotahovali. Zápas byl napjatý až do konce.