Jdi na obsah Jdi na menu
 


СТАТИСТИКА КОМАНДЫ СЕЗОНA ОСЕНЬ-2017

12. 12. 2017

 

3. LIGA "D"

Top 20 - střelci
 
1. 10 gólů - Tomáš Panýrek (Balbín FC)
2. 9 gólů - Grigore Cercel (Zimbru Olymp)
3. 9 gólů - Václav Kobes (S.N.F. A)
4. 9 gólů - Pavel Čech (S.N.F. A)
5. 9 gólů - 9 gólů - Karel Janďourek (Lord Mayor Idiot)
6. 8 gólů - Jaroslav Vojtek (Balbín FC)
7. 7 gólů - Igor Costandoi (Steaua FC)
8. 7 gólů - Lukáš Krix (Alej FK A)
9. 7 gólů - Václav Červenka (Hosthunters)
10. 6 gólů - Karol Kehér (Alej FK A)
11. 6 gólů - Martin Adámek (Hosthunters)
12. 6 gólů - Petr Sedláček (Lord Mayor Idiot)
13. 6 gólů - Václav Zvěřina (Normální Chlapi)
14. 6 gólů - Ion Gutuleac (Steaua FC)
15. 5 gólů - Ruslan Madai (Zimbru Olymp)
16. 5 gólů - Petr Karol (Alej FK A)
17. 5 gólů - Petr Poláček (Normální Chlapi)
18. 5 gólů - Ruslan Skopal (Kapr tým 86 B)
19. 5 gólů - Dominik Zukal (S.N.F. A)
20. 5 gólů - Andrei Pazeniuc (Steaua FC)
Top 5 - brankáři
 
1. 134 min. - Milan Švarc (Kapr tým 86 B)
2. 132 min. - Vladimír Lihne (S.N.F. A)
3. 115 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot)
4. 85 min. - Petr Adámek (Hosthunters)
5. 83 min. - Eugeniu Marandici (Zimbru Olymp)
 
Top 5 - útok
 
1. 37 gólů - S.N.F. A
2. 34 gólů - Steaua FC
3. 32 gólů - Zimbru Olymp
4. 31 gólů - Balbín FC
5. 27 gólů - Alej FK A
 
Top 5 - obrana
 
1. 15 gólů - S.N.F. A
2. 20 gólů - Zimbru Olymp
3. 21 gólů - Alej FK A
4. 22 gólů - Steaua FC
5. 23 gólů - Hosthunters

js-agency-logo.jpg  svit-staving.jpg  inelet-logo.jpg

 

 

3. LIGA

Top 10 - brankáři
 
1. 134 min. - Milan Švarc (Kapr tým 86 B, D)
2. 132 min. - Vladimír Lihne (S.N.F. A, D)
3. 131 min. - Jakub Halamka (Queens Park Club, B)
4. 128 min. - Karel Erben (Vládci Prahy, C)
5. 127 min. - Tomáš Plevka (Sokol Picasso, C)
6. 115 min. - Adam Roušal (Domácí potřeby A, A)
7. 115 min. - Michal Pinka (Lord Mayor Idiot, D)
8. 99 min. - Jan Doskočil (Gente - Yeti FC, A)
9. 97 min. - Jozef Ščury (Steve, A)
10. 93 min. - Michal Klíma (Scarface AC, C) 
 
Top 10 - střelci
 
1. 22 gólů - Martin Puk (Městská policie, C)
2. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, B)
3. 17 gólů - Artur Pana (Spirit bar FC B, B)
4. 17 gólů - Pavel Novanský (Power Rangers, C)
5. 17 gólů - Jan Vejražka (Torpedo Ohrobec SKA, A)
6. 16 gólů - Tomáš Souček (Vládci Prahy, C)
7. 16 gólů - Daniel Smejtek (Orange Predators A, A)
8. 16 gólů - Martin Löwe (Orange Predators A, A)
9. 14 gólů - David Čejka (Santa Tranta PC C, B)
10. 14 gólů - Petr Nosálek (R.I.P. A, C) 
 
Top 10 - útok
 
1. 69 gólů - Orange Predators A, A
2. 63 gólů - Domácí potřeby A, A
3. 55 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, A
4. 51 gólů - Trops 1.SK, A
5. 51 gólů - Městská policie, C
6. 46 gólů - Queens Park Club, B
7. 44 gólů - Sokol Picasso, C
8. 44 gólů - Kliďas FC, B
9. 44 gólů - Power Rangers, C
10. 43 gólů - Santa Tranta PC C, B 
Top 10 - obrana
 
1. 14 gólů - Vládci Prahy, C
2. 15 gólů - S.N.F. A, D
3. 16 gólů - Sokol Picasso, C
4. 18 gólů - Queens Park Club, B
5. 19 gólů - Přezletice SK RSC, C
6. 20 gólů - Zimbru Olymp, D
7. 21 gólů - Výtržník HFC, B
8. 21 gólů - Ekonom WT, A
9. 21 gólů - Alej FK A, D
10. 22 gólů - Steaua FC, D 

 

HANSPAULSKÁ LIGA

Top 50 - brankáři
 
1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 233 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 224 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
4. 201 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D)
5. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
6. 185 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
7. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
8. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
9. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
10. 172 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
11. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
12. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
13. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
14. 170 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
15. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
16. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
17. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
18. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
19. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
20. 164 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
21. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
22. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
23. 162 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 8H)
24. 161 min. - Jan Dušek (M - Bubo A, 4D)
25. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
26. 160 min. - Leoš Melichar (Terron AC Bozi B, 8M)
27. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
28. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
29. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
30. 156 min. - Tomáš Vlček (Brazzers Praha FC, 7I)
31. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
32. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
33. 154 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
34. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
35. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
36. 152 min. - Patrik Janda (El Barto, 7C)
37. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
38. 150 min. - Radek Petřina (Rum Zahořany HT, 6H)
39. 150 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8K)
40. 150 min. - Petr Soukup (Celtic THK, 5A)
41. 148 min. - Petr Beer (Demoliční četa, 5C)
42. 148 min. - Adam Kolář (Pěstební dělníci, 6C)
43. 148 min. - Andrii Iakymenko (Well Done, 6J)
44. 147 min. - Maksym Dikusar (Restaurace U Pecků A, 1)
45. 146 min. - Martin Provazník (Praetorians FC B, 7A)
46. 145 min. - Patrik Balej (Pavilon 8 AHC, 4D)
47. 145 min. - Josef Hochman (H.K. 12, 6D)
48. 145 min. - Martin Šimek (Kojots United, 6C)
49. 144 min. - Jiří Ritschel (Orange Predators B, 8H)
50. 143 min. - Jan Markalous (Na zdraví p.Macháčka, 7K) 
 
Top 50 - střelci
 
1. 51 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
2. 31 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
3. 29 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
4. 26 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
5. 26 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
6. 23 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
7. 23 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
8. 23 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
9. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
10. 22 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
11. 22 gólů - Martin Puk (Městská policie, 3C)
12. 21 gólů - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
13. 21 gólů - Michal Skřivan (Nalejto 1.FC, 4B)
14. 21 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
15. 21 gólů - Pavel Šultes (Amfora restaurant, 2B)
16. 20 gólů - Marek Stockinger (Absinth, 5C)
17. 20 gólů - Karel Dombi (Medvídkova tlapička, 5E)
18. 20 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
19. 20 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
20. 20 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
21. 20 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
22. 20 gólů - Michal Veverka (Traktor Praha A, 8A)
23. 20 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
24. 20 gólů - David Balun (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
25. 20 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
26. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
27. 19 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
28. 19 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
29. 19 gólů - Tomáš Čelůstka (Shooters Morava FC, 6E)
30. 19 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
31. 19 gólů - Filip Miškovský (Suchá dáseň AC, 8C)
32. 19 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
33. 19 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L)
34. 18 gólů - Jan Kaňok (Holota FC, 7E)
35. 18 gólů - Šimon Kulakowski (GFC, 8I)
36. 18 gólů - Jan Svoboda (Ferri FC, 4B)
37. 18 gólů - Jiří Kurek (Líheň talentů 2015, 5E)
38. 18 gólů - Filip Dlabola (Palmeiras Prosek, 7L)
39. 18 gólů - Sergiu Miron (Rumové pralinky FC, 8N)
40. 18 gólů - Patrik Grygera (Bohnice 2016, 8K)
41. 18 gólů - Jakub Stloukal (Blesk VK A, 4F)
42. 18 gólů - Lukáš Novák (FC 1869, 7D)
43. 18 gólů - Josef Marc (Bulánci, 6E)
44. 17 gólů - Marek Kóňa (Pražská legie 2000, 6A)
45. 17 gólů - Jiří Krob (Zmaštěný stroje SC, 8A)
46. 17 gólů - Jiří Böhm (Palouk SK, 5C)
47. 17 gólů - Matěj Vaclík (Yellow Dildos B, 7E)
48. 17 gólů - Artur Pana (Spirit bar FC B, 3B)
49. 17 gólů - Robert Hecht (Gumídci Méďové FC, 5F)
50. 17 gólů - Aleš Studnička (Orange Predators B, 8H) 
Top 50 - útok
 
1. 91 gólů - Bulánci, 6E
2. 84 gólů - AC SK FC, 6F
3. 81 gólů - Huňáč PK, 7I
4. 75 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
5. 72 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
6. 69 gólů - Orange Predators A, 3A
7. 68 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
8. 67 gólů - Planners Prague FC B, 8B
9. 63 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
10. 63 gólů - Domácí potřeby A, 3A
11. 62 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
12. 62 gólů - Demínka B, 8F
13. 60 gólů - Partizan Praha, 7D
14. 60 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
15. 59 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
16. 59 gólů - AC SK Viktoria 1905, 7F
17. 59 gólů - Yellow Dildos B, 7E
18. 58 gólů - Jacobs, 8B
19. 58 gólů - Indus, 6G
20. 58 gólů - Celtic THK, 5A
21. 58 gólů - Holota FC, 7E
22. 58 gólů - Líheň talentů 2015, 5E
23. 58 gólů - Los Bimbananos, 6I
24. 58 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
25. 57 gólů - Green shock FC, 6B
26. 56 gólů - SportHES, 8B
27. 56 gólů - Praetorians FC A, 7F
28. 55 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
29. 55 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3A
30. 55 gólů - Executors United, 7F
31. 54 gólů - Junior Motol, 8B
32. 54 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
33. 54 gólů - Legion Aliena, 7J
34. 54 gólů - Regio Team, 6I
35. 54 gólů - Bamboocha City, 4F
36. 54 gólů - Guláš FC, 8A
37. 54 gólů - Traktor Praha A, 8A
38. 53 gólů - Co je?, 5G
39. 53 gólů - Papíráci CF, 4A
40. 53 gólů - Stará dáma, 4A
41. 53 gólů - Kelímci 3.FC, 7E
42. 53 gólů - Les Miserables, 1
43. 53 gólů - Sparta Pankrác, 2B
44. 52 gólů - Sváteční mančaft, 6F
45. 52 gólů - Princ Praha FC, 7K
46. 52 gólů - Concur 1.FC, 6G
47. 51 gólů - Airborne Příbram, 7B
48. 51 gólů - Trops 1.SK, 3A
49. 51 gólů - Zmaštěný stroje SC, 8A
50. 51 gólů - Městská policie, 3C 
Top 50 - obrana
 
1. 7 gólů - Mamissero, 8N
2. 10 gólů - Ya Basta! A, 8C
3. 10 gólů - AC SK FC, 6F
4. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5H
5. 11 gólů - Orange Predators B, 8H
6. 11 gólů - Pražská Stoka, 8N
7. 11 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
8. 12 gólů - Válcovny plechu MS FC, 8E
9. 12 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
10. 12 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
11. 12 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
12. 12 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
13. 12 gólů - Orosený Paragraf, 7C
14. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
15. 13 gólů - FELace FK, 8E
16. 13 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
17. 13 gólů - Sen Černý Most II PG, 5H
18. 13 gólů - Banana Chiquíta, 5F
19. 13 gólů - Lesser Side FC, 8L
20. 14 gólů - The Hamptons, 8F
21. 14 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
22. 14 gólů - Sedm zbabělých B, 4C
23. 14 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
24. 14 gólů - Vládci Prahy, 3C
25. 15 gólů - S.N.F. A, 3D
26. 15 gólů - Demínka B, 8F
27. 15 gólů - Rito Pls, 6I
28. 15 gólů - Omlékované Sojky, 8D
29. 15 gólů - Šnek FC A, 8J
30. 15 gólů - Zavináč FC, 6H
31. 16 gólů - Erectico TBC, 7B
32. 16 gólů - Levá fuska, 7J
33. 16 gólů - J.R.Club B, 7D
34. 16 gólů - Barclays, 5D
35. 16 gólů - Concur 1.FC, 6G
36. 16 gólů - OrangeBoom, 8E
37. 16 gólů - Sokol Picasso, 3C
38. 16 gólů - Jacobs, 8B
39. 16 gólů - U.G.A.R. FC, 5E
40. 16 gólů - Pivní draci, 8L
41. 16 gólů - Břewnow boys KMK, 2A
42. 17 gólů - KáGéčko A, 6A
43. 17 gólů - Praetorians FC B, 7A
44. 17 gólů - Světlušky, 4E
45. 17 gólů - Senioři Praha B, 8C
46. 17 gólů - Pivojs s.r.o.1.FC, 8I
47. 17 gólů - Restaurace U Pecků A, 1
48. 17 gólů - Šílené veverky, 8K
49. 17 gólů - Pneuservis-Bartoušek, 4D
50. 17 gólů - Sorry FC, 7C 

 

VŠECHNY SOUTĚŽE

Top 50 - brankáři
 
1. 239 min. - Lukáš Petrus (Pivson a Pofel, 5H)
2. 233 min. - Michal Hladík (Pětapůl TJ, 8G)
3. 224 min. - Jan Doležal (AC SK FC, 6F)
4. 209 min. - Jan Severa (Trops 1.SK SUP, S3C)
5. 201 min. - Zdeněk Burian (Praga Calcio CC, 8D)
6. 187 min. - Roman Dobiáš (Inter Lotyšák VET, V3C)
7. 187 min. - Oleksandr Chimič (VŠSK MFF UK VET B, V4B)
8. 186 min. - Jakub Adam (Zmaštěný stroje SC, 8A)
9. 185 min. - Jan Vágner (Power WCC, 5I)
10. 185 min. - Vladimír Hora (Jawa-Suprtechno B, S3C)
11. 180 min. - Jakub Appelt (Válcovny plechu MS FC, 8E)
12. 178 min. - Arnošt Havrlant (J.R.Club B, 7D)
13. 175 min. - Petr Kubín (Pražačka seniors A, S2A)
14. 173 min. - Radek Sojka (Zavináč FC, 6H)
15. 172 min. - Jakub Lejnar (Blok D, 8G)
16. 171 min. - Jakub Hrdlička (Praetorians FC A, 7F)
17. 171 min. - Václav Pechanec (Pavana AK A, 5C)
18. 170 min. - Lukáš Krist (SG-II Butovice, 7I)
19. 170 min. - Jan Pradáč (Barclays, 5D)
20. 170 min. - Dominik Hlaváček (Pražská Stoka, 8N)
21. 168 min. - David Zdvořáček (Orosený Paragraf, 7C)
22. 167 min. - Richard Lottring (Balabuška Old TJ, V4D)
23. 166 min. - Erik Kahle (Prague St. Gentlemen, 7A)
24. 165 min. - Michal Stezka (Jedna noha netleská, 8B)
25. 165 min. - Josef Opluštil (Czech line, 8G)
26. 164 min. - Petr Kobrle (KáGéčko A, 6A)
27. 163 min. - Jiří Maroušek (Plameňáci 1.FC A, 5H)
28. 162 min. - Daniel Šebela (Pivní pohoda AC, 8H)
29. 162 min. - Vladimír Nedvídek (4 TD Ala Bundy B, 8E)
30. 161 min. - Jan Dušek (M - Bubo A, 4D)
31. 160 min. - Miloslav Špaček (Klika CFA, 8I)
32. 160 min. - Leoš Melichar (Terron AC Bozi B, 8M)
33. 158 min. - Tomáš Kebísek (Sen Černý Most II PG, 5H)
34. 157 min. - Jan Krutský (Atlanta Žižkov FC, 6I)
35. 156 min. - Tomáš Vlček (Brazzers Praha FC, 7I)
36. 156 min. - Ondřej Zeman (Laxní přístup, 8M)
37. 154 min. - Petr Převrátil (Modrý balet A, 7K)
38. 154 min. - Jan Soušek (Botič FC, 4E)
39. 154 min. - Zdeněk Vávra (Břewnow boys KMK, 2A)
40. 153 min. - Ondřej Sladký (Bum bar VET, V3D)
41. 153 min. - Ondřej Matějka (Tatra 04, 2B)
42. 152 min. - Petr Víšek (Klokan club Perón V, V1)
43. 152 min. - Jiří Červený (Dromedarians Praha, 6H)
44. 152 min. - Patrik Janda (El Barto, 7C)
45. 151 min. - Tomáš Zdeněk (Paradentol 1990, V4D)
46. 151 min. - Štefan Huďagi (Orange Predators B, 8H)
47. 151 min. - Stanislav Broža (Žalud United 1.PC VET, V4B)
48. 150 min. - Petr Soukup (Celtic THK, 5A)
49. 150 min. - Radek Petřina (Rum Zahořany HT, 6H)
50. 150 min. - Pavel Trbušek (Lokomotiva DP, 8K) 
 
Top 50 - střelci
 
1. 51 gólů - Lukáš Kalenda (Bulánci, 6E)
2. 41 gólů - Peter Teniak (UTS Vršovice VET, V3A)
3. 31 gólů - Zdeněk Tichý (Indus SUP, S1)
4. 31 gólů - Vladyslav Yash (Huňáč PK, 7I)
5. 29 gólů - Marián Pitel (Torpedo Cannabis, 4C)
6. 28 gólů - Jiří Feitl (Double United, V4B)
7. 27 gólů - Karel Kocian (Defect SUP, S1)
8. 26 gólů - Petr Maňas (Tučňáci SUP B, S2B)
9. 26 gólů - Antero Eerik Joly (Vlci Praha, 8I)
10. 26 gólů - Bogdan-Gabriel Bruma (Concur 1.FC, 6G)
11. 25 gólů - Zdeněk Tichý (Indus VET, V3C)
12. 24 gólů - Václav Socher (Defect, V1)
13. 23 gólů - Filip Tvrzický (Prague St. Gentlemen, 7A)
14. 23 gólů - Jiří Uchytil (Deportivo bez Coruna B, 7I)
15. 23 gólů - Štěpán Brabec (Notorkros FK VET, V2B)
16. 23 gólů - Jaroslav Šamánek (Slawoj Břevnov, V3A)
17. 23 gólů - Zdeněk Ševčík ml. (Deportivo bez Coruna B, 7I)
18. 22 gólů - Jan Calta (Prohibice FKK SUP, S2A)
19. 22 gólů - Lukáš Rom (Kliďas FC, 3B)
20. 22 gólů - Tomáš Bruder (Deportivo Praga, 4E)
21. 22 gólů - Martin Puk (Městská policie, 3C)
22. 21 gólů - Tomáš Vlček (Borussia Bubeneč, 4A)
23. 21 gólů - Jakub Hejret (SportHES, 8B)
24. 21 gólů - Michal Skřivan (Nalejto 1.FC, 4B)
25. 21 gólů - Pavel Šultes (Amfora restaurant, 2B)
26. 21 gólů - Jiří Samek (Kuřátka FC, V2B)
27. 20 gólů - Martin Žáček (Posílej FC, 7L)
28. 20 gólů - David Balun (Na zdraví p.Macháčka, 7K)
29. 20 gólů - Jan Šobr (Žalud United 1.PC VET, V4B)
30. 20 gólů - Stanislav Bejda (Úterní hosté Ski FC A, 1)
31. 20 gólů - Jaroslav Novák (Notorkros FK, 6D)
32. 20 gólů - Dalibor Slezák (DP Xaverov SUP, S1)
33. 20 gólů - Martin Bláha (Rumpra Praha FC, 4A)
34. 20 gólů - Ondřej Cafourek (Hajduk Hůrka A, 5G)
35. 20 gólů - Matěj Žežulka (Holota FC, 7E)
36. 20 gólů - Michal Veverka (Traktor Praha A, 8A)
37. 20 gólů - Marek Stockinger (Absinth, 5C)
38. 20 gólů - Karel Dombi (Medvídkova tlapička, 5E)
39. 20 gólů - Tomáš Lisko (Hertha ZMZ VET, V3C)
40. 20 gólů - Jaroslav Cígler (Vyprahlo FC VET, V3A)
41. 19 gólů - Adam Ronovský (Sváteční mančaft, 6F)
42. 19 gólů - Jan Oplt (Tycho de Brahe VET, V4E)
43. 19 gólů - Petr Ehmig (MVS Recycled, V4C)
44. 19 gólů - Tomáš Haken (Inter Letná, 8B)
45. 19 gólů - Filip Miškovský (Suchá dáseň AC, 8C)
46. 19 gólů - Petr Smolka (Princ Praha FC, 7K)
47. 19 gólů - Adam Rožánek (Jardovi Hřebíci, 6A)
48. 19 gólů - Jiří Kácovský (Reka Group - Calvados, V3D)
49. 19 gólů - Jakub Wágner (Ducksicks, 8J)
50. 19 gólů - Mark Litvinov (Komety FC B, 6L) 
Top 50 - útok
 
1. 91 gólů - Bulánci, 6E
2. 84 gólů - AC SK FC, 6F
3. 81 gólů - Huňáč PK, 7I
4. 75 gólů - Deportivo bez Coruna B, 7I
5. 74 gólů - Double United, V4B
6. 72 gólů - Medvídkova tlapička, 5E
7. 70 gólů - MVS Recycled, V4C
8. 70 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
9. 69 gólů - Orange Predators A, 3A
10. 68 gólů - Hajduk Hůrka A, 5G
11. 67 gólů - Defect, V1
12. 67 gólů - Planners Prague FC B, 8B
13. 66 gólů - Klokan club Perón V, V1
14. 65 gólů - Kuřátka FC, V2B
15. 64 gólů - Indus SUP, S1
16. 63 gólů - Úterní hosté Ski FC A, 1
17. 63 gólů - Domácí potřeby A, 3A
18. 62 gólů - Weekend Warriors FC, 7B
19. 62 gólů - Defect SUP, S1
20. 62 gólů - Demínka B, 8F
21. 61 gólů - Damned CF, V1
22. 61 gólů - Inter 2011, V2A
23. 60 gólů - Rumpra Praha FC, 4A
24. 60 gólů - Partizan Praha, 7D
25. 59 gólů - Palmeiras Prosek, 7L
26. 59 gólů - Yellow Dildos B, 7E
27. 59 gólů - AC SK Viktoria 1905, 7F
28. 58 gólů - Indus, 6G
29. 58 gólů - Holota FC, 7E
30. 58 gólů - Los Bimbananos, 6I
31. 58 gólů - Indus VET, V3C
32. 58 gólů - Líheň talentů 2015, 5E
33. 58 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
34. 58 gólů - Jacobs, 8B
35. 58 gólů - Celtic THK, 5A
36. 57 gólů - Dřevosprint SC, V4A
37. 57 gólů - Green shock FC, 6B
38. 56 gólů - Praetorians FC A, 7F
39. 56 gólů - SportHES, 8B
40. 55 gólů - VŠSK MFF UK VET B, V4B
41. 55 gólů - Slawoj Břevnov, V3A
42. 55 gólů - Executors United, 7F
43. 55 gólů - Křídla Ďáblic VET A, V4B
44. 55 gólů - Pivní pohoda AC, 8H
45. 55 gólů - DP Xaverov SUP, S1
46. 55 gólů - Věčná žízeň FC VET, V4A
47. 55 gólů - Torpedo Ohrobec SKA, 3A
48. 54 gólů - Bamboocha City, 4F
49. 54 gólů - Legion Aliena, 7J
50. 54 gólů - Guláš FC, 8A 
Top 50 - obrana
 
1. 7 gólů - Estudiantes VET B, V4D
2. 7 gólů - Mamissero, 8N
3. 9 gólů - Bum bar VET, V3D
4. 10 gólů - Pivson a Pofel, 5H
5. 10 gólů - AC SK FC, 6F
6. 10 gólů - Ya Basta! A, 8C
7. 11 gólů - Pražská Stoka, 8N
8. 11 gólů - Plameňáci 1.FC A, 5H
9. 11 gólů - Lucián FC SUP, S3B
10. 11 gólů - Trops 1.SK SUP, S3C
11. 11 gólů - Orange Predators B, 8H
12. 12 gólů - Prague St. Gentlemen, 7A
13. 12 gólů - Bylo nás pět plus jedna, 7H
14. 12 gólů - Jabadabadoo Prosek, 8K
15. 12 gólů - Rum Zahořany HT, 6H
16. 12 gólů - Válcovny plechu MS FC, 8E
17. 12 gólů - Orosený Paragraf, 7C
18. 13 gólů - FELace FK, 8E
19. 13 gólů - Banana Chiquíta, 5F
20. 13 gólů - Sen Černý Most II PG, 5H
21. 13 gólů - Koliba F.C.V., S3B
22. 13 gólů - Paradentol 1990, V4D
23. 13 gólů - Lesser Side FC, 8L
24. 13 gólů - Pavilon 8 AHC, 4D
25. 13 gólů - Deportivo Estudiantil FC A, 4D
26. 14 gólů - Traktor Humus SUP, S3A
27. 14 gólů - Modrá vopice TJ, 8D
28. 14 gólů - Klokan club Perón V, V1
29. 14 gólů - The Hamptons, 8F
30. 14 gólů - Prohibice FKK SUP, S2A
31. 14 gólů - Sedm zbabělých B, 4C
32. 14 gólů - Suchá dáseň AC, 8C
33. 14 gólů - UTS Vršovice VET, V3A
34. 14 gólů - Real Prd SUP, S3C
35. 14 gólů - Vládci Prahy, 3C
36. 15 gólů - Traktor Praha VET, V4D
37. 15 gólů - Pražačka seniors A, S2A
38. 15 gólů - Šnek FC A, 8J
39. 15 gólů - Omlékované Sojky, 8D
40. 15 gólů - Javorák plus, S2A
41. 15 gólů - S.N.F. A, 3D
42. 15 gólů - Demínka B, 8F
43. 15 gólů - Zavináč FC, 6H
44. 15 gólů - Rito Pls, 6I
45. 15 gólů - Socra SUP, S3A
46. 16 gólů - Břewnow boys KMK, 2A
47. 16 gólů - Concur 1.FC, 6G
48. 16 gólů - Jacobs, 8B
49. 16 gólů - U.G.A.R. FC, 5E
50. 16 gólů - OrangeBoom, 8E

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář