Jdi na obsah Jdi na menu

7. Результаты тура 4 "F"

16. 5. 2014

Vedoucí trio stále neslevuje ze zběsilého tempa a čtvrtí Youngsters přes vítězství nad Bum barem už nemají prakticky o co hrát. Dynamo sebralo Atomovýmu brouku i teoretické postupové naděje a po výhře 5:3 stále ztrácí bod na Dortšpunt, který udolal 3:2 Sokol Vysočany. Vedení udrželo Zimbru Olymp, které po vyrovnaném prvním poločase přejelo Těžkou demenci a nakonec zvítězilo 7:2. Havri Havri si proti Amébám připsalo třetí vítězství v řadě a na svého soupeře dlícího na desáté pozici už má tříbodový náskok. Kolo uzavře až začátkem června souboj Lordů s poslední Bohemií Roztyly.

(1:1)

Hosté začali dobře a nepouštěli favorita na dostřel vlastní branky, ke své smůle ovšem inkasovali gól do šatny. Druhá půle však byla o něčem úplně jiném, Zimbru po hřišti doslova létalo a zaslouženě vysoko vyhrálo.