Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. РАЗГРОМ

10. 11. 2015

  10. KTB B - Zimbru Olymp A 9:0

 

zo-p2015-tym.jpg

 

РАЗГРОМ

 

В матчe, в котором решалось всё, не получилось абсолютно ничего. И не стоит искать оправдания в том, что из восьми человек два пришли на игру сразу после ночной смены, ещё два отпросились с работы и снова на неё пошли после матча, остальные были простужены или уставшие... Не говоря о тех, кто на матч вообще не пришёл и даже не предупредил об этом. Просто открыто надо сказать -  так за сохранение прописки в 3. лиге не играют!!!

 

Mатч, в котором правильным исходом была только ПОБЕДА, ибо ни ничья, ни тем более поражение, ровным счётом ничего не решали, был проигран высоко и безвольно 0:9. Но суть даже не в количестве пропущенных голов, а в том, что даже если бы мы не пропустили ни одного из них, то всё равно при счёте 0:0 результат остался бы тем же - вылет из 3. лиги!!! 

 

Понятное дело, что после первого пропущенного гола открылись тылы и Зубры побежали отыгрываться. Но только вот, как уже стало привычным в Юбилейном сезоне, не использовали свои 100% моменты. Ни выход 1 на 1, ни 3 на 1, ни даже 1 на пустые ворота Олимпийцы не могли реализовать... При этом очень легко теряли мячи и никак их не пытались вернуть, отобрать назад. А соперник нас за это наказывал умело, систематически, со знанием дела. И счёт легко мог перевалить через десяток. 

 

Да, так, как мы играли за сохранение прописки в 3. лиге просто не играют!!! А если ещё ктото позволит себе уйти с поля во время матча, переодеться и пойти домой - то пусть сам себя спросит, зачем он играет в футбол?! Оставшиеся два тура ничего с точки зрения результатов и таблицы не решают. Зато остро будет стоять вопрос по усилению состава.

 

*********************

 

DEBAKL

 

V zápase, ve kterém šlo o všechno, se nepovedlo absolutně nic. A nemá smysl hledat výmluvy, že dva z osmi lidí přišli na utkání bezprostředně po noční směně, další dva uvolnili se z práce a vrátili se tam hned po zápase, ostatní byli nachlazení nebo unavení ... Nemluvě o těch, kteří vůbec nepřišli a ani nevarovali o tom. Stačí otevřeně říci – takhle se o záchranu v 3. lize nehraje!!!

 

Zápas, ve kterém tím pravým výsledkem bylo jen VÍTĚZSTVÍ, jelikož remíza, nebo dokonce porážka, absolutně nic neřešili, byl prohrán totálně a odevzdaně 0:9. Ale tady nejde ani tolik o počet obdržených gólů, kolik o to, že i kdybychom jsme nedostali žádný z nich, stejně se skóre 0:0 by se nic nezměnilo a výsledek by zůstal stejný – pád ze 3. ligy!!!

 

Je jasné, že po prvním obdrženém gólu hra z naši strany se otevřela a Zubři pustili se zvrátit ztrátu. Ale bohužel, jak se už stalo zvykem v teto Jubilejní sezóně, nevyužili své 100% šance. Žádné sólo 1 na 1, nebo 3 na 1, ani dokonce 1 na prázdnou branku Olympionici nedokázali proměnit... V tu samou chvíli velmi snadno ztráceli balon, při tom vůbec se nesnažil ho vrátit, získat zpět. A soupeř nás za to trestal, chytře a systematicky, se znalostí věci. Upřímně - výsledek mohl snadno přejít přes desítku.

 

Ano, jak jsme hráli pro záchranu 3. ligy se prostě nehraje !!! A pokud při tom ještě někdo si dovolí opustit hřiště během zápasu, převlíkne se a jde domů - tak at' sám sebe zeptá, proč vlastně hraje fotbal? Zbývající dvě kola nic z hlediska výsledků a tabulek neřeší. Ale ostře bude postavena otázka o posílení týmu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář