Jdi na obsah Jdi na menu

8. ВТОРОЙ СУХОЙ ПРОИГРЫШ

27. 10. 2015

8. Zimbru Olymp – Torpedo Barrandov 0:4

Как и в прошедших турах юбилейного, 10-го сезона, Зубры Олимпийцы хорошо начали матч и плохо закончили. Первые двадцать минут уровень показанной Зубрами игры вполне соответствовал 3-ей лиге. При довольно осмысленных действиях было создано около пяти 100% момента. Но ни Томаш, ни Андрей, ни Руслан ими не воспользовались и другим не дали (в смысле финального паса свободному игроку). Потом произошла ошибка и гол на 0:1, потом вторая и гол на 0:2 и всё...

Первый тайм на этом закончился, а второй был похож на матч с Internacionale AC, где Зубры Олимпийцы везде были на два шага позже соперника с той лишь разницей, что игроки Torpedo Barrandov транжирили свои 100% моменты - забив только два гола из десяти возможных. Счёт 0:4.

Имеем: 7-ое поражение в сезоне из 8-ми матчей, из них 2-ой сухой проигрыш, последнее место и твёрдо стоим ... одной ногой - в 4. лиге. Спасти нас теперь может только фантастическое стечение обстоятельств.

*******************************

Stejně jako v předchozích kolech jubilejní, 10. sezóny, Zubři Olympionici zápas začali dobře ale ukončili špatně. Prvních dvacet minut úroveň hry Zubrů docela odpovídala 3. lize. Při poměrně smysluplných akcích bylo vytvořeno asi pět 100% momentů. Ale ani Tomáš, ani Andrej ani Ruslan nevyužili je a ani jiným to neumožnili (ve smyslu finální přihrávky volnému part'ákovi). Pak došlo k chybě a gólu na 0:1, a pak ke druhé a gólu na 0: 2, a tečka...

První půle tímto skončila a druhá byla úplně stejná jako zápas s Internacionále AC, kde Zubří Olympionici všude byly o dva kroky později než soupeř. Jediný rozdíl byl v tom, že hráči Torpedo Barrandov promrhali své 100% šance - vstřelily jen dva góly z deseti možných. Skóre 0:4.

Máme: 7. porážku v sezóně z 8. zápasů, z toho 2. suchá prohra, poslední místo a pevný postoj ... jednou nohou - ve 4 lize. Zachránit nás nyní může jen fantastická shoda náhod.