10. ПОБЕДА В ПОДАРОК

11. 6. 2016

VÍTĚZSTVÍ JAKO DÁREK

10.  Zimbru Olymp - Sokol Barča Vysočany  7:2

V zápase 10 kola Zubři Olympionici odolali starého známého soupeře - Sokol Barča Vysočany. Skóre 7:2 je nejvyšší v této sezóně ale i toto Vítězství nebylo nám dáno jen tak. Potvrzuje to i skutečnost, že téměř celou první půli Barcelonští Sokolové důstojně kladli odpor, nezřídka ostře ohrožovali naši branku a první gól jsme vstřelili až ve 23 minutě, kdy se vyznamenal Nikita Bychkov - 1:0! A dvě minuty před přestávkou, nejlepší hráč tohoto utkání – Nikita, skóroval podruhé - 2:0!!

Toto kluzké pro mini fotbal skóre se drželo až do 36. minuty, když střelou z levé svým desátým gólem v sezóně, skóroval Jamal Allahverdi-Zada - 3:0!!! Sokolové zuřivě se vrhli zachránit zápas, při tom otevřeli zadní lajnu a tvrdě na to doplatili, dostav dvojitou porci Zubřího Olympijského koktejlu v podobě dvou gólů během jedné minuty: 38 minuta - nejrychlejší ze všech při dokončovaní akce byl kapitán Lukáš Semirád - 4:0!!!! A znovu  38. minuta – výborný gólový centr přesně uzavírá Jamal - 5:0!!!!! Plná euforie!

Zubři i nadále ostře napadají, hrají kolektivně a agresivně ale místo další branky přišla studená sprcha v podobě gólu z rohu na 45 minutě - 5:1... Olympionici opět nabírají na obrátkách ale vaznou - brankář z Vysočan chytil kuráž a neutralizuje všechny mega-šance našich hráčů. V 55 minutě Barcelonští Sokolově nás potrestali za chybu, když jsme ztratili míč v přechodové fázi z obrany do útoku - rychle rozebrali naši obranu s brankářem a snížili do prázdné brány na 5:2...

Zubři si uvědomili, že zápas ještě není u konce a udělali všechno pro zvýšení rozdílu branek opět na pět. Trenér střída a pouští do bojiště Zubra Ilyu Skirdova, který v mrknutí oka se ukazuje u branky soupeře a obehraje brankáře výtečným lobem a-la Poborský – 6:2!!!!!! Na samém konci tohoto zajímavého střetnutí, už téměř podle tradici, v 60 minutě skóruje Martin  Golas – 7:2!!!!!!! A pak slyšíme trojité pískání signalizující konec zápasu!

Úctyhodné Vítězství s důstojným soupeřem! Uchování pozici, která nás drží ve hře o postup do 3 Ligy!! A skvělý dárek k Narozeninám trenéra Zimbru Olymp Karla Semiráda!!! Blahopřejeme k Vítězství a Narozeninám vážený pane Trenére ;)

VICTORIA IN CADOU

PE CURIND

ПОБЕДА В ПОДАРОК

В матче 10 тура Зубры Олимпийцы одержали верх над старым известным соперником Sokol Barča Vysočany. Счёт 7:2 является самым высоким в этом сезоне, но и эта Победа нам не далась просто так. Подтверждает это и тот факт, что почти весь первый тайм Барселонские Соколы достойно давали нам отпор, не редко и метко угрожая Зубрам, а первый гол мы забили аж на 23 минуте, когда бравурно отметился Никита Бычков - 1:0! А за две минуты до перерыва, лучший игрок этого матча - Никита, оформил дубль - 2:0!!

Этот скользкий для мини футбола счёт держался до 36 минуты, в которой своим коронным ударом с левой десятым голом в сезоне отличился Джамал Аллахверди-Зада - 3:0!!! Соколы яростно ринулись вперёд спасать матч оголяя тылы, но круто поплатились, получив двойную порцию Зубрового Олимпийского коктейля в виде двух голов за одну минуту: 38 минута - расторопнее всех на добивании оказывается капитан Лукаш Семирад - 4:0!!!! И снова 38 минута - отличный голевой прострел точно замыкает Джамал - 5:0!!!!! Полная эйфория!

Зубры продолжают остро атаковать играя коллективно и агрессивно, но вместо очередного гола приходит холодный душ в виде пропущенного гола с углового на 45 минуте - 5:1... Олимпийцы снова набирают обороты, но буксуют - вратарь с Высочан поймал кураж, нейтрализуя все мега-шансы наших футболистов. А в 55 минуте Барселонские Соколы нас наказывают за ошибку при потере мяча в переходной фазе из обороны в атаку - быстро раскатывают оборону с вратарём, снижая в пустые ворота на 5:2...

Зубры поняли, что матч ещё не окончен и делают всё, чтоб увеличить разницу в счёте снова до пяти мячей. Тренер производит замену, выпуская в поле боя Зубра Илью Скирдова, который в мгновение ока оказывается у ворот соперника и перекидывает классного вратаря ювелирным лобом а-ля Поборский - 6:2!!!!!! А в самом конце матча, уже почти по-традиции, на 60минуте забивает гол Мартин Голас - 7:2!!!!!!! И после этого мы слышим тройной свисток об окончании матча!

Почётная Победа с достойным соперником! Сохранение позиции, которая держит нас в игре за выход в 3 Лигу!! И отличный подарок тренеру Zimbru Olymp Карелу Семираду ко Дню Рождения!!! С Победой и С Днём Рождения, уважаемый пан Тренер ;)